KONST / Litografier / Färglitografi 13835056
nr 1383 5056
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad ej numrerad, med dedikation. Motivet: 80x60 rym: 100x78 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:48:01
8/3 18:44:10
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund